O firmie

Dowiedz się więcej na nasz temat

Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli na wymiar. Od lat wyróżniamy się wysokim standardem świadczonych usług. Bogate doświadczenie, wysoka klasa wykonania, jakość stosowanych materiałów – to wszystko pomogło nam na realizację już ponad setki projektów.

Tworzymy niemal wszystkie elementy wyposażenia do domów i mieszkań (w szczególności kuchnie, garderoby i meble łazienkowe). W trosce o kompleksową obsługę naszych Klientów, stale współpracujemy ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi podwykonawcami, a każdy projekt poprzedzamy wykonaniem dokładnej wizualizacji.

Nasze działania zostały dostrzeżone i nagrodzone. Otrzymaliśmy m.in. certyfikat Firmy Godnej Zaufania wystawiony przez Instytut Badań Konsumenckich. To wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom świadczącym usługi na najwyższym poziomie, ceniącym uczciwość i wysoką jakość w biznesie. W Robi Meble perfekcyjne rzemiosło i profesjonalizm w podejściu do relacji z naszymi Klientami jest dla nas priorytetem.

Firma ma siedzibę w Kobiórze, ale działamy na terenie całego regionu, m.in. w Katowicach, Bielsku-Białej, Pszczynie. Zachęcamy do kontaktu, razem zrealizujmy Państwa wymarzony projekt!