Nasza oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

My tworzymy meble na wymiar, a miarą naszych mebli jest zadowolenie naszych klientów! Dokładamy wszelkich starań, by zdobyte umiejętności i wieloletnie doświadczenie przyniosły Państwu, jak największe korzyści. Wykonujemy wszystko co związane z wyposażeniem mebli domów i mieszkań. Nie zamykamy się na nowe projekty, a nasza oferta obejmuje m.in.:

  • kuchnie
  • garderoby
  • szafy
  • komody
  • meble dziecięce
  • meble łazienkowe
  • lakierowanie frontów meblowych

Projektujemy i przygotowujemy wizualizacje

Pragną Państwo poznać wygląd mebli lub aranżacje pokoju jeszcze przed rozpoczęciem remontu? W Robi Meble zaprojektujemy meble na wymiar zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a jednocześnie przygotujemy pod wycenę specjalną wizualizację. W ten sposób łatwiej będzie można ocenić końcowy efekt realizacji i w razie potrzeby rozszerzyć projekt lub szybko nanieść poprawki.

Lakierujemy na miejscu

W trosce o jakość naszych realizacji wszystkie fronty meblowe są przez nas własnoręcznie lakierowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo wyjątkowe i unikalne produkty, które sprawdzą się przez wiele lat. Stosujemy najwyższej jakości lakiery. Wszystkie posiadają niezbędne atesty, są odporne na działanie czynników zewnętrznych (np. wilgoć) i odpowiednie dla zdrowia. W zależności od potrzeb stosujemy także lakiery ogniochronne.

Zapewniamy kompleksową obsługę

W trosce o zachowanie spójności projektu i kompleksową obsługę, w Robi Meble ściśle współpracujemy z podwykonawcami. To wybitni specjaliści w swoich branżach (m.in. stolarka drzwiowa, wykonywanie schodów).

Indywidualizujemy projekty

Projektując nasze realizacje dochowujemy starań, by meble nie tylko dobrze wyglądały, ale też zapewniały odpowiednią ergonomikę i praktyczność stosowania. Meble na wymiar mają bowiem istotną przewagę nad gotowymi modułami meblowymi dostępnymi w sklepach. Za ich sprawą można zaaranżować pokój „na miarę”, idealnie dopasowując meble do układu pomieszczenia. Sami możemy określić ich głębokość, rozstaw, grubość półek czy wybrać wysokość odpowiednią do wzrostu domowników. Również łatwo i precyzyjnie dobierzemy kolor mebli, tak aby pasował do barwy ścian, podłogi i dekoracji. Dzięki dobrze wykonanym meblom zyskujemy nie tylko schludny wystrój, ale też poczucie komfortu.

Nasza jakość jest nagradzana

Przywiązujemy wysokie znaczenie do profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Cenimy uczciwość i jakość w stosunkach biznesowych. Chcemy, aby każdy był zadowolony z naszych usług, od momentu nawiązania pierwszego kontaktu, aż do chwili zamontowania ostatniej półki. Nasze starania zostały docenione przez Instytut Badań Konsumenckich, który wyróżnił nas certyfikatem Firmy Godnej Zaufania. To dla nas powód do dumy, ale też ogromne zobowiązanie i motywacja do dalszej pracy.

Jak działamy?

Najpierw umawiamy się na spotkanie, rozmawiamy na temat Państwa oczekiwań i wykonujemy wstępne pomiary. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a jednocześnie staramy się doradzać w zakresie projektu, transportu, instalacji czy praktyczności wybranych zastosowań. Następnie dokonujemy wyceny i przygotowujemy projekt wraz z wizualizacją. Po zatwierdzeniu zakasamy rękawy i przystępujemy do właściwej pracy. Zamawiamy towary, kupujemy podzespoły, lakierujemy i wykonujemy meble. Na koniec pozostaje montaż całości na miejscu.

Skontaktujmy się!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty firmy Robi Meble Robert Bębenek. Chętnie pomożemy zrealizować Państwa marzenia o meblach idealnych! Meble tworzone na wymiar mogą być ozdobą każdego domu i mieszkania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak to zrobić!